Hakkında Şikayetler Var Yeni Instagram Dolandırıcılık Hilesi

instagram dolandırıcılığı

Hakkında Şikayetler Var Yeni Instagram Dolandırıcılık Hilesi

Merhaba Dostlar,

 

Artık çok fazla kişinin hesabı çalıldığı için instagramdaki güncel tüm dolandırıcılık hilelerini sizinle güncel biçimde paylaşacağım. Yeni sorun trhakkindasikayetler veya trhakkindasikayetler.com

Düzenbazlar gün geçtikçe yeni instagram dolandırıcılık yöntemleri üzerinde çalışıyorlar. Bir dönem telif hakları ile ilgili bir sayfaya yönlendirirken şimdi ise hakkınızda bir şikayet var bir bakın derim diyerek size merak salıyorlar. Bu durumlarda fazla meraklı olmamak gerekiyor . Bu işin sonunda hesabınız onların elinde geçecek ve size yüksek ücretler ile satılmaya çalışılacak…. Şimdi bu instagram dolanrıcılılık hilesi ile ilgili detaylara bakalım.

Şimdiki yeni oyun şu. Güvenilir bir hesap size dm den yazar ( ki o da ele geçirilmiş olabilir) Hakkınızda bazı yorumlar var isterseniz bir bakının der.

Akabinde siz sorarsınız ne şikayeti nerede. Ve tuzağa düşmüşsünüz demektir. Size muhtemel link atacaktır buyrun buyara girin bakın…

Şimdi gerçek bir örneği sizinle paylaşacağım. Bu senaryoda bir öğretmen arkadaşımıza mesaj gönderiliyor…

hakkında şikayetler dolandırıcılık

 

Şimdi ise size tuzak linki gönderme zamanı. Buradaki tuzak link trhakkindasikayetler com

trhakkindasikayetler

Diyelim bu senaryoya inandınız ve link’i tıkladınız. Olacak şey belli. Hemen göstereyim.

Karşımıza şikayetvar benzeri bir site çıkıyor ve güncel şikayetleri görmek için tıklayınız butonunu tıklamanız isteniyor.

instagram dolandırıcılığı

Şimdi ise hakkında şikayetleri görmek için geldiğin sayfayı görelim

instagram dolandırıcılığı

Eveet sizden o bilgi istendi. Şimdi giriş yapın ve instagram hesabınızı onlara teslim etmiş olun. Aman dostlar! Sonrasında hesabınızı size para ile satmaya çalışacaklar. Aşağıda kaynak kodlarından da bir paylaşım yapayım. İki faktörlü doğrulamayı dahi geçmenizi istiyor bu web sayfası. Final sayfasının ismini de dalga geçer gibi sağol diye koymuşlar.

instagram dolandiricilik yöntemi

Bu gönderiyi paylaş

Yorumlarınız ve Sorularınız benim için değerli